If you worked in any of these countries, you could be due a Tax Refund

Czy Mikołaj płaci podatki?

W dzisiejszych czasach podatki płacimy wszyscy i wszędzie. Mikołaj również zalicza się do tej grupy, bo dlaczego miałoby być inaczej?

A co z osobami, które jak Mikołaj pracują na róznych rynkach i terytoriach różnych krajów? Co wtedy z podatkami? Każda osoba legalnie pracująca płaci podatki w kraju, w którym wykonuje swoją działalność i nawet jeśli jest to praca tymczasowa, jak u Mikołaja. Plusem takiej działalności jest to, że można ubiegać się o zwrot nadpłaconych podatków i tym samym odzyskać „wór pieniędzy”.

Jak to działa?

Weźmy tego świętego dla przykładu – pracuje niczym standardowy Polski emigrant, czy to w Niemczech, czy w Holandii, czy w USA lub Wielkiej Brytanii, płaci podatki w tych krajach, ale kiedy juz zakończy swoje zlecenie wraca do domu i może odzyskać część pieniędzy, które zostawił w zagranicznym urzędzie podatkowym.

Nawet ponad 1000€

Dzięki temu ma kasę na Święta i kontynuowanie swojej działalności co roku i uszczęśliwianie dzieci. Chcesz poczuć się jak Mikołaj??? Ubiegaj się jak on o zwrot podatku. Możesz nie nosić czerwonej czapki, ale Twój worek z prezentami również może być pełen!

Jak to zrobić?

Po prostu skontaktuj się z nami – POMOCNIKAMI Świętego Mikołaja w odzyskiwaniu nadpłaconego podatku! Mikołaj nam ufa, Ty też powinieneś! 18-letnie doświadczenie i obecność w ponad 25 krajach przemawia tylko na naszą korzyść! Taxback.com - zwrot podatku z tradycjami i sukcesami!!!

Wypełnimy Twój worek prezentami!

Zgłoś się

About The Author

Martyna Cherubin - Business Development Manager @ Taxback.com

I love travelling and learning new languages, which is why I spent most of my professional life living abroad in Latin America, Europe and Asia. I am very enthusiastic and dynamic, and love discovering new markets and facing challenges head on.

Live Chat Help
Martyna Cherubin - Business Development Manager @ Taxback.com in
×