If you worked in any of these countries, you could be due a Tax Refund

Paranızı geri alma fırsatını kaçırmayın – 2004 ABD vergi iadeniz için şimdi başvurun!

#TaxTipsUSA #TravelTipsUSA

Eğer 2004 yılı içerisinde ABD’de çalıştıysanız yüksek ihtimalle geliriniz üzerinden çok fazla vergi ödediniz ve şuan bir vergi iadesi alma fırsatına sahipsiniz. Paranızı geri almak için çok geç değil, hemen belgelerinizi bize yollamanız gerekmekte!

Vergi iadeleri için son gün hızla yaklaşmakta ve sizing işleminizi zamanında yetiştirebilmemiz için lütfen gerekli olan herşeyi Aralık sonuna kadar taxback.com’a gönderin.

ABD vergi kanunları ABD’de çalışan herkesin vergi beyanında bulunması gerektiğini öngörüyor. Eğer ABD’de geçici bir vize ile çalıştıysanız ABD vergi yasalarına uymayı kabul etmiş oluyorsunuz ve bud a size vergi beyanında bulunma yükümlülüğü getiriyor.

2006 yılında çıkan yeni yasalara gore 2004 yılında ABD’de çalışmış ABD vatandaşı olmayanların 3100$ ve altında gelir elde etmeleri durumunda yukardan bahsedilen yükümlülüklerden muaf tutulacağı öngörülmüştür. Bu miktardan az kazanmış olmanız vergi iadesi alamayacağınız anlamına gelmemektedir bu yüzden yine de vergi iadesi için başvuruda bulunmalısınız.

ABD vergi yılı ocak ayından aralık ayına kadar olup vergi beyanları gelecek yılın nisan ayında yapılmalıdır.. Fakat vergi ofisleri sizlere 3 yıllık bir opsiyon verdiği için hala 2004 yılı vergi iadesi için başvuruda bulunabilirsiniz.

Eğer başvuru için son tarihi kaçırırsanız hala vergi beyanında bulunabilirsiniz ama herhangi bir vergi iadesi alamazsınız – neden almaya hak sahibi olduğunuz bir parayı kaçırasınız ki?

Daha fazla bilgi için [chat_link]buraya tıklayın[/chat_link] ve canlı olarak müşteri hizmet temsilcilerimizle bağlantıya geçin

×